Jsme autorizovaným distributorem a servisním partnerem LAGOON, máme přímý přístup do online objednávacích systémů náhradních dílů pro všechny modely LAGOON (současné i dřívějších). Náhradní díly posíláme ze skladů ve Francii přímo na naši servisní základnu, proto je můžeme mít k dispozici v řádu dnů, ale nejpoužívanější díly dokonce držíme skladem. 
Naši technici prošli školením a tréninkem ve výrobním závodě v Bordeaux ve Francii, dnešní katamarany jsou mnohdy složité systémy s elektronickými jednotkami, které bez pořádného zaškolení není snadné ovládat. Věděli jste například, že snaha připojit další světlo, nebo jakýkoli nový spotřebič na palubě v některých modelů LAGOON může způsobit odstavení celé větve spotřebičů? Systém sleduje chyby ve vedení a pokud se objeví odběr na neočekávaném místě, nahlásí chybu a odstaví pro jistotu celou větev. Tohle všechno naši technici ví  a jsou připraveni přiložit ruku k dílu a vyřešit případné složitosti.

Jaké práce Vám na servisní základně v Olympic marině můžeme nabídnout? 
– záruční opravy katamaranů Lagoon
– pozáruční opravy katamaranů Lagoon
– opravy laminátu a nosných přepážek, zakázková výroba a vylaminování základen pro instalaci dodatečného vybavení
– značkový servis motorů a saildrive Yanmar včetně preventivního a zimního kondičního servisu
– značkový servis generátorů Onan a Kohler včetně preventivního a zimního kondičního servisu
– značkový servis elektronických přístrojů Raymarine, B&G a Simrad
– servis elektrických obvodů jachet včetně kotevních vrátků, lednic, klimatizace, elektrických WC, invertorů a dalších spotřebičů
– opravy a výroby plachet (značkový servis Elvström a NV Sails, tedy originálních plachet dodávaných  z výroby pro katamarány LAGOON)
– opravy a zakázková výroba Bimini, zastřešení a zastínění kokpitů  i venkovního polstrování v nejvyšší kvalitě z nejlepších dostupných materiálů včetně impregnované kůže Alcantara apod. 
– servis a kontrola vantů a nosných prvků (např. předního příčníku u katamaranů) 
– nátěry a leštění trupu včetně uskladnění v suchém doku
– opravy závěsných motorů pro čluny značky Honda a Tohatsu
– opravy RIB člunů od PVB až po Hypalon

Další práce dle Vašich požadavků a našich možností.