ALTUMARE spol. s r.o.

Hybešova 307/59
602 00 Brno

+420 530 331 311

Volejte v naše pracovní hodiny. Jsme tu pro vás.

Po - Pá: 8:00 - 19:00

Na webu nás najdete i mimo běžný pracovní čas.

Technohull

OMEGA 45
Krátký popis
Více informací
ATTITUDE 35
Krátký popis
Více informací
seaDNA999G5
Popis
Více informací
T909
Popis
Více informací
T688
Popis
Více informací
EXPLORER 40
Popis
Více informací
Previous
Next

Společnost TECHNOHULL® už od roku 2005 vyrábí vysoce inovativní čluny, které v sobě skloubí vše, co potřebujete k příjemné plavbě. Její poslání je totiž založeno na čtyřech základních hodnotách:  

    • extrémní výkonnost,
    • maximální bezpečnost,
    • špičková efektivita,
    • schopnost dálkového cestování.

Nelze se tak divit, že v Aténách sídlící firma v posledních deseti letech zaznamenává stabilní růst inovace a prodeje, díky čemuž dosáhla na samou špičku v oblasti výroby člunů. Proto má na trhu podobně výsostní postavení, jako třeba Porsche mezi automobily. Tomu odpovídá i cenová politika.

Mezi charakteristické rysy všech člunů patří hluboký kokpit pro absolutně suchou jízdu a pocit bezpečí, lehká a odolná konstrukce pro vynikající výkon, prostorné luxusní paluby s pěknými společenskými prostory a veškeré ergonomické prvky potřebné k tomu, aby vaše dlouhé cesty ve sportovním člunu byly za každého počasí pohodlné a příjemné.

Čluny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Základem lodí není tradiční dřevo. Pro dosažení nejdelší možné životnosti a maximální pevnosti se používají špičkové technologie jako Airex, Kevlar a další speciální syntetické materiály. Všechny modely jsou vybaveny tkaninami ORCA Penel Flippob1670, kvalitními gelovými barvami, multiaxiálními vlákny a vysoce kvalitní pryskyřicí. GRP díly obsahují vakuovou infuzní technologii, epoxidové materiály a ručně pokládaný polyester.