Technohull

OMEGA 45
Elegance i síla
Více informací
ATTITUDE 35
Hbitý, rychlý, luxusní
Více informací
seaDNA999G5
Čisté dobrodružství
Více informací
T909
Variabilita a výkon
Více informací
T688
Velká výdrž i úspornost
Více informací
EXPLORER 40
Komfort i vzrušení
Více informací
Previous
Next

Společnost TECHNOHULL® už od roku 2005 vyrábí vysoce inovativní čluny, které v sobě skloubí vše, co potřebujete k příjemné plavbě. Její poslání je totiž založeno na čtyřech základních hodnotách:  

    • extrémní výkonnost,
    • maximální bezpečnost,
    • špičková efektivita,
    • schopnost dálkového cestování.

Nelze se tak divit, že v Aténách sídlící firma v posledních deseti letech zaznamenává stabilní růst inovace a prodeje, díky čemuž dosáhla na samou špičku v oblasti výroby člunů. Proto má na trhu podobně výsostní postavení, jako třeba Porsche mezi automobily. Tomu odpovídá i cenová politika.

Mezi charakteristické rysy všech člunů patří hluboký kokpit pro absolutně suchou jízdu a pocit bezpečí, lehká a odolná konstrukce pro vynikající výkon, prostorné luxusní paluby s pěknými společenskými prostory a veškeré ergonomické prvky potřebné k tomu, aby vaše dlouhé cesty ve sportovním člunu byly za každého počasí pohodlné a příjemné.

Čluny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Základem lodí není tradiční dřevo. Pro dosažení nejdelší možné životnosti a maximální pevnosti se používají špičkové technologie jako Airex, Kevlar a další speciální syntetické materiály. Všechny modely jsou vybaveny tkaninami ORCA Penel Flippob1670, kvalitními gelovými barvami, multiaxiálními vlákny a vysoce kvalitní pryskyřicí. GRP díly obsahují vakuovou infuzní technologii, epoxidové materiály a ručně pokládaný polyester.