SPECIALISTA NA ON-LINE MARKETING

Strategický marketing

Zefektivníme váš marketing i běžné fungování firmy

Trápí vás nízké konverze? Už se nechcete dívat, jak na váš web přicházejí návštěvníci jen proto, aby ho během chvíle opustili? Naučte se dělat marketing strategicky. 

Základem úspěchu jsou moderní, rychlé a responzivní stránky, které návštěvníky zaujmou a díky kvalitnímu UX je plynule provedou až k objednávce. Nezapomínejte na webovou analytiku. Správně nastavené měřící kódy zajistí, že vám nebudou utíkat zisky. Zapojte i e-mailing, kterým jednorázové zákazníky proměníte na štamgasty a zůstanete s nimi v pravidelném kontaktu.

A nebo tento komplexní úkol nechte na nás.  A klidně i další starosti, ať si uvolníte ruce. Rádi vám zajistíme nejen špičkový marketingový servis, ale i běžnou kancelářskou práci. Nabízíme služby virtuální asistentky. Ta obnáší například:

 • podporu při organizaci akcí,
 • zpracování dat v MS Excel,
 • formátování textů v MS Word,
 • tvorbu PowerPointových prezentací,
 • obvolávání klientů,
 • řešení rutinní administrativy.

 

Máte práce až nad hlavu a potřebujete ulevit od některých rutinních činností, ale nechcete si platit vlastní zaměstnance  či armádu externistů? Objevte výhody virtuálního asistentství. Delegujte část povinností na všestranné odborníky a ušetřete čas i peníze, které byste vynaložili za podřízené nebo rozložili mezi několik různých specialistů.

Rádi se vám postaráme o:

 • správu e-shopu a webových stránek,
 • přepis textů, korektury apod.
 • offline zákaznický servis,
 • běžnou administrativu,
 • správu sociálních sítí,
 • vytváření prezentací.

 

A všechny náklady si uplatněte v rámci tzv. náhradního plnění.

Propadáte zoufalství, když sledujete počet konverzí na vašem webu? Tolik jste se nadřeli na to, abyste tam dostali návštěvníky a oni ho opouští bez objednávky? Nepoutavé texty budou jednou z příčin. Nezaujali jste je. Anebo se někde v průběhu cesty k objednávce ztratili. Veškerá snaha i prostředky vložené do SEO, PPC a další propagace tak rázem přišly vniveč.

A to je škoda, nemyslíte?

 • Neproklínejte své múzy, na které čekáte jako na Godota.
 • Nechte nás přesvědčit vaše návštěvníky k nákupu.
 • Poznejte svoji cílovou skupinu.
 • Odhalte, co na ni platí.
 • Získejte klíč k jejímu srdci.
 • I peněžence.

 

všechny náklady si v rámci náhradního plnění můžete odečíst z daní.

Podívejte se nabídku copywriterských služeb

Bylo by dobré zmínit i toto. Vizuální styl firmy, redesign loga, branding, vizitky, bannery, letáky, magazíny, apod. Je to velká součást úspěšného marketingu.

Profily zaměstnanců > Pavel Brabec

Pavel Brabec

Profil
Po letech stereotypní práce jsem dostal šanci dělat něco nového. On-line marketing jsem se naučil jako samouk. PPC se mění každým dnem a co fungovalo včera, nemusí fungovat dnes. V PTL se starám kromě PPC reklamy o analýzu klíčových slov. 

Dovednosti:
nastavení a správa kampaní Google Ads a Sklik, analýza klíčových slov

Zkušenosti:
5 let v marketingové firmě a sociálním podniku

Profily zaměstnanců > Eva Liberdová

Mgr. Eva Liberdová

Profil
S co nejmenší vynaloženou částkou co nejvíce relevantních návštěvníků a potenciálních zákazníků webu? Proto se věnuji hlídání běhu kampaní. Samotná optimalizace kampaně vyžaduje čas, který se vyplatí. Optimalizace vyžaduje dodatečnou mírou zkušeností. Tu mám přes 6 let.

Profily zaměstnanců > Vít Skála

PhDr. Ing. Vít Skála, Ph.D.

Profil
S oblibou říkám, že jsem jeden z prvních uživatelů internetu v ČR. A hned od začátku mě tato síť fascinovala. Od roku 1998 jsem se v různých etapách internetem více či méně živil. V roce 2016 jsem založil sociální podnik specializující se na internet marketing, což otevřelo zcela novou etapu mého života. 

Dovednosti:
Je málo věcí, které neumím. A to se poměrně rychle naučím, když je to potřeba. :) V rámci PTL připravuji marketingové strategie, hlubší analýzy a snažím se, aby jak zaměstnanci, tak zákazníci byli neustále maximálně spokojeni.

Zkušenosti:
V roce 1998 jsem založil první lesnický portál v ČR. V letech 2002–2003 předseda Centra pro elektronický obchod, odborná sekce České společnosti pro systémovou integraci. V současné době mimo jiné místopředseda Českého svazu vědeckotechnických společností.

Profily zaměstnanců > Vojtěch Hulinský

Mgr. Vojtěch Hulinský

Profil
Psaní mě bavilo už odmala, ale nevěřil jsem, že bych se tím mohl živit – a zvolil pragmatičtější vzdělání a zaměstnání. Po několika letech nekreativní a stereotypní práce se mi úplnou náhodou naskytla šance dělat to, co mě opravdu naplňuje. Okamžitě jsem po tom skočil. A už u toho zůstal.

Dovednosti:
copywriting – senior, SEO – junior

Zkušenosti:
přední český e-shop, několik marketingových agentur a vlastní podnikání

Profily zaměstnanců > Hana Skálová

Hana Skálová

Profil
Miluji vizuální komunikaci více než kterýkoli jiný druh komunikace. Grafický design byl vždy velkou součástí mého života a na gymnáziu jsem si díky mému zdravotnímu stavu uvědomila, že potřebuji dělat něco kreativnějšího než se biflovat vzorečky nazpaměť. Nelituji žádného rozhodnutí, protože umělecká škola grafická mi umožnila najít svůj potenciál a dělat co mě baví. Nyní studuji University of Suffolk ve Velké Británii a těším se na další zajímavé výzvy, které mi život přinese.

Dovednosti:
grafický design, webdesign, fotografie, videotvorba

Zkušenosti:
spolupráce s menšími firmami, vlastní tvorba