Náš příběh

Příběh druhé šance

Vzepřít se nepřízni osudu a vydobýt si zpět své místo na slunci. O tom PTL, s.r.o. je. Pro většinu z nás v tržním světě nebylo místo. Jako zdravotně postižení lidé jsme se pokoušeli plnohodnotně začlenit do společnosti a opět najít zaměstnání, o které jsme vzhledem k různým zdravotním problémům přišli. Následky dopravních nehod, vrozené vady nebo pracovní úrazy způsobily, že už nejsme schopni stát 12 hodin na nohou nebo být 8 hodin v plném zápřahu u počítače. Z objektivních důvodů zkrátka každý z nás potřebuje individuální přístup a modifikované pracovní podmínky. A to v soukromé sféře zrovna nefrčí…

Víme, jaké to je, když kvůli nepřízni osudu nemáte šanci uplatnit vysokoškolské vzdělání a mnohaletou praxi, proto nebereme práci jako samozřejmost. A na výsledku to je znát. V online marketingu jsme znovu našli prostor pro seberealizaci a využití našich schopností, takže ke každé zakázce přistupujeme s nesmírnou pokorou a vděčností. Naše výstupy tak mají i přidanou hodnotu. Tu srdeční. Kreativitě a poctivé práci se totiž i při zdravotním znevýhodnění meze nekladou. Uvědomujeme si, že to zní jako klišé, ale v případě sociálního podniku PTL to opravdu platí.

Začínáte podnikat a potřebujete se dostat do všeobecného povědomí? Chcete rozšířit svou klientelu? Nebo jen prostě potřebujete víc prodávat? Obraťte se na nás.

Rádi otočíme kola štěstěny směrem k vám. Máme s tím mnoho zkušeností. Pomohli jsme sobě, pomůžeme i vám.