SPECIALISTA NA ON-LINE MARKETING

Historie

Stručný vývoj společnosti PTL, s.r.o.

2000

Vznik společnosti → Založena společnosti Lesnictvi.cz, s.r.o.
(Klasický start-up, který vytvořil a provozoval první lesnický portál v ČR. Ve své době ojedinělý a uznávaný projekt.)

2002

Přejmenování na PTL, s.r.o.
(Z důvodu rozšíření služeb mimo samotný provoz lesnického portálu, došlo k přejmenování firmy. Začínáme tvořit WWW stránky na zakázku a realizovat internetový marketing nejen pro své projekty.)

2008

Přerušení činnosti
(Majitel firmy na čas odešel z oboru internetového podnikání do jiných oblastí.)

2016

Vznik sociálního podniku → Provedení transformace dočasně “spící” společnosti PTL, s.r.o. na sociální podnik a nové zahájení činnosti.
(Úzká specializace na internetový marketing – SEO, PPC, sociální sítě. Později k tomu přibyla i tvorba webových stránek a strategický marketing jako samostatná služba.)

2019

Rozšíření činnosti o služby virtuální asistentky.

2021

Rozšíření činnosti o službu terénního kurýra.

Získané zkušenosti

 • Tvorba a optimalizace webů
 • Marketingová komunikace
 • Obchodní komunikace
 • Využívání sociálních sítí
 • Řízení internetových projektů
 • Lektorská činnost
 • Profily zaměstnanců > Pavel Brabec

  Pavel Brabec

  Profil
  Po letech stereotypní práce jsem dostal šanci dělat něco nového. On-line marketing jsem se naučil jako samouk. PPC se mění každým dnem a co fungovalo včera, nemusí fungovat dnes. V PTL se starám kromě PPC reklamy o analýzu klíčových slov. 

  Dovednosti:
  Nastavení a správa kampaní Google Ads a Sklik, analýza klíčových slov.

  Zkušenosti:
  5 let v marketingové firmě a sociálním podniku.

  Profily zaměstnanců > Eva Liberdová

  Mgr. Eva Liberdová

  Profil
  S marketingem a SEO jsem začala v neziskovce, kde jsem měla na starosti obsah webu a jeho správu. Od roku 2014 se věnuji on-line reklamě, placeným kampaním na Google Ads a Sklik Seznam. Mám složené certifikace Google Ads.

  Dovednosti:
  Analytika klíčových slov. Analytika konkurence. Marketingové analýzy.
  Nastavení, správa, datová analytika kampaní Google Ads a Sklik.

  Zkušenosti:
  S co nejmenší vynaloženou částkou získat co nejvíce relevantních návštěvníků a potenciálních zákazníků webu a e-shopů. Samotná optimalizace vyžaduje čas, který se vyplatí.

  Profily zaměstnanců > Vít Skála

  PhDr. Ing. Vít Skála, Ph.D.

  Profil:
  Patřím mezi první uživatele internetu v ČR. :) Aktivně jej využívám již od roku 1992 a hned od začátku mě tato síť fascinovala. Od roku 1998 se v různých etapách internetem více či méně živím. V roce 2016 jsem založil sociální podnik specializující se na internet marketing. 

  Dovednosti:
  V rámci PTL se věnuji obchodní činnosti, marketingovým strategiím a snažím se, aby jak naši zaměstnanci, tak zákazníci byli neustále maximálně spokojeni.

  Zkušenosti:
  V roce 1998 jsem založil první lesnický portál v ČR. Mám za sebou řadu úspěšných i méně úspěšných internetových projektů. ;)

  V letech 2002–2003 předseda Centra pro elektronický obchod, odborné sekce České společnosti pro systémovou integraci. Od roku 2016 mimo jiné místopředseda Českého svazu vědeckotechnických společností.

  Profily zaměstnanců > Vojtěch Hulinský

  Mgr. Vojtěch Hulinský

  Profil
  Psaní mě bavilo už odmala, ale nevěřil jsem, že bych se tím mohl živit – a zvolil pragmatičtější vzdělání a zaměstnání. Po několika letech nekreativní a stereotypní práce se mi úplnou náhodou naskytla šance dělat to, co mě opravdu naplňuje. Okamžitě jsem po tom skočil. A už u toho zůstal.

  Dovednosti:
  Copywriting – senior, SEO – junior.

  Zkušenosti:
  Přední český e-shop, několik marketingových agentur a vlastní podnikání.

  Profily zaměstnanců > Hana Skálová

  Hana Skálová

  Profil
  Miluji vizuální komunikaci více než kterýkoli jiný druh komunikace. Grafický design byl vždy velkou součástí mého života a na gymnáziu jsem si díky mému zdravotnímu stavu uvědomila, že potřebuji dělat něco kreativnějšího než se biflovat vzorečky nazpaměť. Nelituji žádného rozhodnutí, protože umělecká škola grafická mi umožnila najít svůj potenciál a dělat co mě baví. Nyní studuji University of Suffolk ve Velké Británii a těším se na další zajímavé výzvy, které mi život přinese.

  Dovednosti:
  grafický design, webdesign, fotografie, videotvorba

  Zkušenosti:
  spolupráce s menšími firmami, vlastní tvorba