Reference

V rámci Akademie Sociálního bankovnictví jsme 12. a 13. února 2019 na workshopu v Praze prováděli neziskové organizace tvorbou marketingového plánu a strategií propagace na sociálních sítích a webových stránkách. Praktické návody i otázky strategického marketéra jim dával Vít Skála, jednatel sociálního podniku PTL. „Pro účastníky (celkem 18 zástupců ze 14 neziskových organizací) bylo velmi přínosné ujasnit si důležitost marketingu a viditelnosti v online prostoru, a to zejména v souvislosti s udržitelností jejich aktivit. Klienti podobné akce vítají, to potvrdila jak zcela naplněná kapacita workshopu během obou dní, tak pozitivní zpětná vazba. Těšíme se na další spolupráci s panem Skálou.“ T. Plecháčková (specialista pro neziskové organizace, sociální bankovnictví České spořitelny)

T. Plecháčková – Česká spořitelna Česká spořitelna, a.s.

K Adwords nutno řící, že se vám během prvního měsíce podařilo rozchodit prodeje v ehopu tak jako ještě nikomu. A snažilo se o to před vámi pět borců.

Libuše Hejna BioproTebe.cz

Spolupráce s firmou PTL mě přijemně potěšila. Přednesl jsem své potřeby, navrhli mi řešení a ve velmi krátkém čase ho „na klíč“ zrealizovali. Během několika dní mi zorganizovali a díky dobře cílené reklamě na Facebooku naplnili sérii školení v devíti různých městech (20 až 30 účastníků na jedno místo). Během 14 dní jsem tak získal přes dvě stě nových zájemců o obchodní spolupráci. Téměř všichni se přihlásili k odběru mých novinek a každý den mi teď chodí několik e-mailů s konkrétními dotazy na zapojení do společného businessu.Vyhovuje mi, že se mohu zaměřit na podstatu mého podnikání a starost o technikálie a reklamu mohu delegovat na někoho, kdo tomu rozumí. Určitě budu se společností PTL spolupracovat i na dalších kampaních.

Viktor Hojka Platební systému.eu

Když jsem začínala s poradnou a výukou automatické kresby, neměla jsem ani webové stránky. Stačilo, aby si zákazníci předávali mé telefonní číslo. Dnes mám stránek několik. Dlouho jsem sledovala rady mágů internetového podnikání, marketingu a reklamy a vše si dělala sama. Podle toho to vypadalo – spousta činností mě nebavila, nebo jsem jim nerozuměla do hloubky.Dělba práce je výborný vynález. V osobě Víta Skály jsem našla vynikajícího spolupracovníka. Vysoká odbornost, pokrytí veškeré problematiky marketingu, spolehlivost, vstřícnost a hlavně lidskost, díky níž se dokážeme domluvit na strategii, včetně té finanční. Už mi neunikají zákazníci, databáze kontaktů narůstá a prodeje jsou pravidelné.

Ing. arch. Alena Vychodilová Automatická kresba.cz

Ve výběrovém řízení jsme si vybrali společnost PTL jako dodavatele služeb v oblasti digitálního marketingu. Mimo jiné i proto, že jsme měli pozitivní doporučení, ale zejména, že byli ochotni přistoupit na poměrně velmi přísně nastavený model spolupráce v oblasti vyhodnocení výsledků kampaní a úhrady za tyto služby.Vzhledem k tomu, že jsme kampaň měli dozorovanou Microsoftem, byl tlak na kvalitu služeb, správné zacílení, vhodné nastavení, velmi vysoký. Mohu tímto potvrdit, že očekávané zadání bylo bez výhrad naplněno a výsledky předčily očekávání.V budoucnu počítáme s rozšířením naší spolupráce i o další oblasti jako je např. SEO atd.

Libor Novotný Hi-Tech Services, spol. s r.o.

Spolupráce s agenturou PTL je pro nás od začátku velmi přínosná. Agentura poskytuje naší fakultě profesionální klientský servis a společně jsme překonali několik překážek, které se dříve jevily jako neřešitelné. Díky výborné komunikaci a péči o zákazníka dosahujeme v kampaních našich požadovaných cílů.

Ing. Tereza Kolbabová LD ČZU

Jelikož jsem se rozhodl k mým fotografiím na webových stránkách připojit nový textový obsah, oslovil jsem firmu PTL, s.r.o. Od začátku zadání zakázky na úpravu stávajících textů jsem byl velice spokojený s komunikací a profesionálním přístupem. Stránky jako by rázem ožily, a navíc jsem dostal několik doporučení, jak je ještě vylepšit. Rady jsem využil a zapracoval na webovky. S výsledkem jsem nad míru spokojený.

Marek Bartoníček M-styl

Využíváme kompletní sortiment služeb společnosti PTL, s.r.o. Díky tomu se na nás průběžně obracejí noví zájemci a nemáme tak o zákazníky nouzi.